xtak
12 آذر 1401 - 14:56

سازمان ملل اعدام خیابانی جوان فلسطینی در نابلس را محکوم کرد

هماهنگ کننده سازمان ملل در امور خاورمیانه اعدام خیابانی «عمار مفلح» جوان فلسطینی از سوی نظامیان صهیونیست را محکوم کرد.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از رسانه‌های فلسطینی، «تور وینسلند» هماهنگ کننده سازمان ملل در امور خاورمیانه شهادت «عمار مفلح» جوان فلسطینی ساکن نابلس به ضرب گلوله یک نظامی صهیونیست را محکوم کرد و خواستار انجام تحقیقات فوری و کامل در این زمینه شد.

تصاویر اعدام خیابانی «عمار مفلح» جوان فلسطینی که در نابلس توسط نظامیان صهیونیست به شهادت رسید اخیراً منتشر شده است. در این تصاویر دیده می‌شود در شرایطی که جوان فلسطینی در حال دفاع از خود با دستان خالی است از سوی نظامی صهیونیست هدف تیراندازی از مسافت صفر قرار گرفته و به شهادت می‌رسد.

گروه‌های مقاومت فلسطین در پی این رخداد خواستار تشدید درگیری‌ها با نظامیان صهیونیست در کرانه باختری شدند. مردم فلسطین نیز در اعتراض به این جنایت امروز در نابلس دست به اعتصاب عمومی زده اند.

براساس گزارش شبکه الجزیره، ارتش رژیم صهیونیستی تنها در ۷۲ ساعت گذشته ۱۰ فلسطینی را به شهادت رسانده است. اتحادیه اروپا نیز شامگاه گذشته با صدور بیانیه ای اعدام خیابانی این جوان فلسطینی را محکوم کرده بود و از افزایش خشونت‌های رژیم صهیونیستی در کرانه باختری و قدس اشغالی بشدت ابراز نگرانی کرده بود.

منبع: مهر
شناسه خبر: 894918